Despre noi Elevi Profesori Părinţi Asociaţia Părinţi-Profesori Clasa Pregatitoare
 
Cautare
 

Nr. crt.
Disciplina
Nume
Prenume elev
Concurs
Data
Profesor/ învăţător
Premiu
 
Matematică
PĂUŞESCU
CĂTĂLIN
Concursul Naţional de Matematică
“Micul Arhimede” - Craiova
10.11.2011
POPELCA
VIRGIL
MENŢIUNE
1
Matematică
LAZĂR
IRINA
Concurs Interjudeţean
“Clepsidra”
31.08.2011
GIURGIU
MARIUS
I
2
Matematică
HOGEA
CRISTINA
Concurs Interjudeţean
“Clepsidra”
31.08.2011
GIURGIU
MARIUS
II
3
Matematică
OLAH
RADU
Concurs Interjudeţean
“Clepsidra”
31.08.2011
GIURGIU
MARIUS
III
4
Matematică
PILOIU
ANDREEA
Concurs Interjudeţean
“Clepsidra”
31.08.2011
GIURGIU
MARIUS
MENŢIUNE
5
Matematică
COTOARBĂ
IOANA
Concurs Interjudeţean
“Clepsidra”
31.08.2011
GIURGIU
MARIUS
II
6
Matematică
SMĂRĂNDOIU
CRISTIAN
Concurs Interjudeţean
“Clepsidra”
31.08.2011
GIURGIU
MARIUS
II
7
Matematică
DUMITRANA
BOGDAN
Concurs Interjudeţean
“Clepsidra”
31.08.2011
GIURGIU
MARIUS
MENŢIUNE
8
Matematică
GHIŢĂ
CĂTĂLIN
Concurs Interjudeţean
“Clepsidra”
31.08.2011
GIURGIU
MARIUS
MENŢIUNE
9
Matematică
POPA
ALINA
Concurs Interjudeţean
“Clepsidra”
31.08.2011
GIURGIU
MARIUS
MENŢIUNE
10
Limba română
ŞERBAN ALEXANDRU
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie” etapa I
08.10.2011
CRĂCIUN NICOLIŢA
II
11
Limba română
ARICIU
ŞTEFANIA
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie” etapa I
08.10.2011
CRĂCIUN NICOLIŢA
II
12
Limba română
GZAPJAS ANDRADA
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie” etapa I
08.10.2011
CRĂCIUN NICOLIŢA
III
13
Limba română
IONESCU
ŞTEFAN
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie” etapa I
08.10.2011
CRĂCIUN NICOLIŢA
MENŢIUNE
14
Limba română
POPA
ANAMARIA
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie” etapa I
08.10.2011
CRĂCIUN NICOLIŢA
MENŢIUNE
15
Limba română
BIRĂU BIANCA
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie” etapa I
08.10.2011
TEODORESCU
IOANA
I
16
Limba română
PĂUŞESCU CĂTĂLIN
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie” etapa I
08.10.2011
POPELCA
VIRGIL
III
17
Limba română
BĂLAN
ALEXANDRU
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie” etapa I
08.10.2011
TUDORAN
ANA-MARIA
III
18
Limba română
DIMA
ANA-MARIA
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie” etapa I
08.10.2011
TUDORAN
ANA-MARIA
MENŢIUNE
19
Limba română
ŞERB
FABIAN
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie” etapa I
08.10.2011
TUDORAN
ANA-MARIA
MENŢIUNE
20
Limba română
AMZA
EDUARD
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie” etapa I
08.10.2011
IORDĂNESCU
ELENA
MENŢIUNE
21
Limba română
RĂBUGA
FLAVIUS
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie” etapa I
08.10.2011
IORDĂNESCU
ELENA
MENŢIUNE
22
Limba română
DUDĂU
IOANA-BIANCA
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie” etapa I
08.10.2011
BUBU
CRISTIANA-ELENA
I
23
Limba română
CHELĂRESCU
ALEXANDRA
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie” etapa I
08.10.2011
BUBU
CRISTIANA-ELENA
III
24
Limba şi literatura română
HOGEA
CRISTINA
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie” etapa I
08.10.2011
SPIRIDON
ELENA
I MEDALIE AUR
25
Limba şi literatura română
OLAH
RADU
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie” etapa I
08.10.2011
SPIRIDON
ELENA
95 p.
26
Limba şi literatura română
PILOIU
ANDREEA
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie” etapa I
08.10.2011
SPIRIDON
ELENA
95 p.
27
Limba şi literatura română
STAMATE
ANCA
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie” etapa I
08.10.2011
SPIRIDON
ELENA
95 p.
28
Limba şi literatura română
LAZĂR
IRINA
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie” etapa I
08.10.2011
SPIRIDON
ELENA
88 p.
29
Limba şi literatura română
FRON ALEXANDRA
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie” etapa I
08.10.2011
SPIRIDON
ELENA
85 p.
30
Limba şi literatura română
MĂRĂCINE
ROBERT
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie” etapa I
08.10.2011
SPIRIDON
ELENA
97 p.
31
Limba şi literatura română
PETREANU
MIHAELA
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie” etapa I
08.10.2011
SPIRIDON
ELENA
89 p.
32
Limba şi literatura română
ŞTEFĂNESCU
GEORGIANA
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie” etapa I
 
08.10.2011
SPIRIDON
ELENA
97 p.
33
Limba şi literatura română
CĂRĂBINEANU
DIANA
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie” etapa I
08.10.2011
SPIRIDON
ELENA
95 p.
34
Limba şi literatura română
IONESCU
IOANA
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie” etapa I
08.10.2011
SPIRIDON
ELENA
94 p.
35
Limba şi literatura română
GAŞPĂR
LARISA
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie” etapa I
08.10.2011
SPIRIDON
ELENA
90 p.
36
Limba şi literatura română
PETEC
LOREDANA
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie” etapa I
08.10.2011
SPIRIDON
ELENA
86 p.
37
Limba şi literatura română
MIHĂESCU
MARIA
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie” etapa I
08.10.2011
SPIRIDON
ELENA
85 p.
38
Limba şi literatura română
FRĂŢIANU
ADRIANA
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie” etapa I
08.10.2011
SPIRIDON
ELENA
80 p.
39
Matematică
ŞERBAN ALEXANDRU
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie” etapa I
15.10.2011
CRĂCIUN NICOLIŢA
III
40
Matematică
PĂTRU
DENIS
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie” etapa I
15.10.2011
TEODORESCU
IOANA
MENŢIUNE
41
Matematică
GUŢĂ
VLAD
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie” etapa I
15.10.2011
TEODORESCU
IOANA
MENŢIUNE
42
Matematică
PUIU
IULIANA
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie” etapa I
15.10.2011
TEODORESCU
IOANA
MENŢIUNE
43
Matematică
COPRIŞ
RULH
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie” etapa I
15.10.2011
IORDĂNESCU
ELENA
III
44
Matematică
STAN
ŞTEFAN
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie” etapa I
15.10.2011
POPELCA
MARIA
MENŢIUNE
45
Matematică
VOLINTIRU
CĂTĂLIN
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie” etapa I
15.10.2011
TĂNĂSESCU
NICOLAE
MENŢIUNE
46
Matematică
MĂRĂCINE
ROBERT
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie” etapa I
15.10.2011
BĂDĂRÎCĂ
LAVINIA
III
47
Matematică
DUDĂU
IOANA
Concursul “Voinicel”
20.10.2011
BUBU
CRISTIANA-ELENA
I
48
Matematică
TUŢĂ
DENISA
Concursul “Voinicel”
20.10.2011
BUBU
CRISTIANA-ELENA
MENŢIUNE
49
Matematică
RIZEL
GEORGE
 
Concursul “Voinicel”
 
20.10.2011
BUBU
CRISTIANA-ELENA
MENŢIUNE
 
50
Matematică
CIUCĂ
ŞTEFAN
Concursul “Voinicel”
20.10.2011
BUBU
CRISTIANA-ELENA
MENŢIUNE
51
Matematică
DIACONU
DANA ANDREEA
Concursul “Voinicel”
20.10.2011
POPELCA
MARIA
I
52
Matematică
BOGHIAN
KATIA EMILIA
Concursul “Voinicel”
20.10.2011
POPELCA
MARIA
I
53
Matematică
DREJOI
MARIA
Concursul “Voinicel”
20.10.2011
POPELCA
MARIA
II
54
Matematică
POPA
ELISA GABRIELA
Concursul “Voinicel”
20.10.2011
POPELCA
MARIA
II
55
Matematică
VIŞINESCU
ELENA ANDREEA
Concursul “Voinicel”
20.10.2011
POPELCA
MARIA
II
56
Matematică
BRÎNZOI
ION ROBERT
Concursul “Voinicel”
20.10.2011
POPELCA
MARIA
III
57
Matematică
CIUCĂ
ILIAS ANDREEA
Concursul “Voinicel”
20.10.2011
POPELCA
MARIA
III
58
Matematică
DOBRE
MARIA NARCISA
Concursul “Voinicel”
20.10.2011
POPELCA
MARIA
III
59
Matematică
DUMITRAŞCU
CRISTIANA
Concursul “Voinicel”
20.10.2011
POPELCA
MARIA
III
60
Matematică
FLORESCU
GHEORGHE
Concursul “Voinicel”
20.10.2011
POPELCA
MARIA
III
61
Matematică
CIUCĂ
ADRIANA
Concursul “Voinicel”
20.10.2011
POPELCA
MARIA
MENŢIUNE
62
Matematică
POPESCU
MARIA ALISIA
Concursul “Voinicel”
20.10.2011
POPELCA
MARIA
MENŢIUNE
63
Matematică
SOARE
ROBERT NICOLAE
Concursul “Voinicel”
20.10.2011
POPELCA
MARIA
MENŢIUNE
64
Matematică
ŞTEFAN
ELENA IULIA
Concursul “Voinicel”
20.10.2011
POPELCA
MARIA
MENŢIUNE
65
Fizică
BOCŞE
CĂTĂLIN
Concursul Regional
“Inventica”
22.10.2011
DIACONU
TALICA
II
66
Fotbal
Clasele a II-a şi
a III-a
Concursul sportiv
Memorialul “Gheorghe Ola”
 
30.10.2011
MATEI
BOGDAN
II
67
Matematică
ŞERBAN
ALEXANDRU
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” – etapa I
05.11.2011
CRĂCIUN NICOLIŢA
I
68
Matematică
POENARU
OANA
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” – etapa I
05.11.2011
CRĂCIUN NICOLIŢA
II
69
Matematică
POPA
ANAMARIA
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” – etapa I
05.11.2011
CRĂCIUN NICOLIŢA
II
70
Matematică
GYAPJAS
ANDRADA
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
CRĂCIUN NICOLIŢA
II
71
Matematică
FĂLCUŢĂ
MANUEL
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
CRĂCIUN NICOLIŢA
III
72
Matematică
ARICIU
ŞTEFANIA
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
CRĂCIUN NICOLIŢA
MENŢIUNE
73
Matematică
MIHAI
IUSTIN
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
CRĂCIUN NICOLIŢA
MENŢIUNE
74
Matematică
NICOLAE
ADINA
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
CRĂCIUN NICOLIŢA
MENŢIUNE
75
Matematică
STAN
COSMIN
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
CRĂCIUN NICOLIŢA
MENŢIUNE
76
Matematică
TUDOSESCU
ŞTEFAN
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
CRĂCIUN NICOLIŢA
MENŢIUNE
77
Matematică
CÎRSTEA
BIANCA
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
CRĂCIUN NICOLIŢA
MENŢIUNE
78
Matematică
GUŢĂ
VLAD
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
TEODORESCU
IOANA
I
79
Matematică
CÎRTOG
DARIUS
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
TEODORESCU
IOANA
III
80
Matematică
PUIU
IULIANA
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
TEODORESCU
IOANA
III
81
Matematică
PETREANU
CRISTINA
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
TEODORESCU
IOANA
III
82
Matematică
PĂTRU
DENIS
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
TEODORESCU
IOANA
MENŢIUNE
83
Matematică
CALCAN
ŞTEFANIA
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
 
05.11.2011
TEODORESCU
IOANA
MENŢIUNE
84
Matematică
NEFERU
EDUARD
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
TEODORESCU
IOANA
MENŢIUNE
85
Matematică
CAPRIŞ
RUTH
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
IORDĂNESCU
ELENA
I
86
Matematică
GHEORGHE
DANIEL
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
IORDĂNESCU
ELENA
III
87
Matematică
RĂBUGA
FLAVIUS
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
IORDĂNESCU
ELENA
MENŢIUNE
88
Matematică
POPESCU
ŞTEFANIA
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
IORDĂNESCU
ELENA
MENŢIUNE
89
Matematică
BOGHIAN
KEVIN
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
IORDĂNESCU
ELENA
MENŢIUNE
90
Matematică
ŞTEFĂNICĂ
ANDREEA
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
IORDĂNESCU
ELENA
MENŢIUNE
91
Matematică
CIOBANU
RADU
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
IORDĂNESCU
ELENA
MENŢIUNE
92
Matematică
DOBRE
MARIA NARCISA
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
POPELCA
MARIA
II
93
Matematică
BOGHIAN
KATIA EMILIA
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
POPELCA
MARIA
II
94
Matematică
LIŢĂ
ROBERT CRISTIAN
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
POPELCA
MARIA
III
95
Matematică
DRĂGHICESCU
ANDREI DANIEL
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
POPELCA
MARIA
III
96
Matematică
APOSTOL
BIANCA IOANA
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
POPELCA
MARIA
III
97
Matematică
BONDOE
ION TUDOR
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
POPELCA
MARIA
III
98
Matematică
VOLINTIRU
CĂTĂLIN
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
TĂNĂSESCU
NICOLAE
II
99
Matematică
MĂRĂCINE
ROBERT
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
BĂDĂRÎCĂ
LAVINIA
II
100
Matematică
PETRENU
MIHAELA
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
 
05.11.2011
BĂDĂRÎCĂ
LAVINIA
MENŢIUNE
101
Matematică
NEACŞU
ALEXANDRU
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
BĂDĂRÎCĂ
LAVINIA
III
102
Matematică
TĂPÎRLAN
GABRIEL
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
BĂDĂRÎCĂ
LAVINIA
III
103
Matematică
PIELE
VALENTIN
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
BĂDĂRÎCĂ
LAVINIA
II
104
Matematică
CUCU
CARMINA
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
BĂDĂRÎCĂ
LAVINIA
III
105
Matematică
MEREU
ALEXANDRU
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
BĂDĂRÎCĂ
LAVINIA
III
106
Matematică
PISTOL
ANDREEA
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
BĂDĂRÎCĂ
LAVINIA
MENŢIUNE
107
Matematică
JIANU
CRINA
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
BĂDĂRÎCĂ
LAVINIA
MENŢIUNE
108
Matematică
ANTON
ELENA
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
BĂDĂRÎCĂ
LAVINIA
MENŢIUNE
109
Matematică
POPESCU
DIANA
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
BÎLTAC
NICOLIŢA
MENŢIUNE
110
Matematică
TRAŞCĂ
DAIANA
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
BÎLTAC
NICOLIŢA
MENŢIUNE
111
Matematică
DOBRICĂ
RAMONA
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
BÎLTAC
NICOLIŢA
MENŢIUNE
112
Matematică
CROITORESCU
MĂDĂLIN
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
BÎLTAC
NICOLIŢA
III
113
Matematică
IONIŢĂ
DUMITRU
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
GIURGIU
MARIUS
II
114
Matematică
DUMITRESCU
DAN
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
GIURGIU
MARIUS
III
115
Matematică
DOGARU
OANA
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
GIURGIU
MARIUS
MENŢIUNE
116
Matematică
STANCA
REMUS
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
GIURGIU
MARIUS
MENŢIUNE
117
Matematică
HOGEA
CRISTINA
 
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
GIURGIU
MARIUS
I
118
Matematică
LAZĂR
IRINA
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
GIURGIU
MARIUS
III
119
Matematică
PILOIU
ANDREEA
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
GIURGIU
MARIUS
MENŢIUNE
120
Matematică
OLAH
RADU
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
GIURGIU
MARIUS
MENŢIUNE
121
Matematică
SMĂRĂNDOIU
CRISTIAN
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
GIURGIU
MARIUS
III
122
Matematică
DOROBANŢU
GABRIEL
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
GIURGIU
MARIUS
MENŢIUNE
123
Matematică
DUMITRANA
BOGDAN
Concursul Naţional de Matematică
“Euclid” - etapa I
05.11.2011
GIURGIU
MARIUS
MENŢIUNE
124
Limba română
BĂLAN
ALEXANDRU
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie”
08.11.2011
TUDORAN
ANA-MARIA
III
125
Limba română
DIMA
ANA-MARIA
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie”
08.11.2011
TUDORAN
ANA-MARIA
MENŢIUNE
126
Limba română
ŞERB
FABIAN
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie”
08.11.2011
TUDORAN
ANA-MARIA
MENŢIUNE
127
Matematică
ŞERBAN
ALEXANDRU
Concursul Naţional de Matematică
“Micul Arhimede” - Craiova
10.11.2011
CRĂCIUN NICOLIŢA
I
128
Matematică
FĂLCUŢĂ
MANUEL
Concursul Naţional de Matematică
“Micul Arhimede” - Craiova
10.11.2011
CRĂCIUN NICOLIŢA
II
129
Matematică
POENARU
OANA
Concursul Naţional de Matematică
“Micul Arhimede” - Craiova
10.11.2011
CRĂCIUN NICOLIŢA
III
130
Matematică
STAN
COSMIN
Concursul Naţional de Matematică
“Micul Arhimede” - Craiova
 
10.11.2011
CRĂCIUN
NICOLIŢA
III
131
Matematică
POPA
ANAMARIA
Concursul Naţional de Matematică
“Micul Arhimede” - Craiova
10.11.2011
CRĂCIUN NICOLIŢA
III
132
Matematică
GYAPJAS
ANDRADA
Concursul Naţional de Matematică
“Micul Arhimede” - Craiova
10.11.2011
CRĂCIUN NICOLIŢA
MENŢIUNE
133
Matematică
MIHAI
IUSTIN
Concursul Naţional de Matematică
“Micul Arhimede” – Craiova
 
10.11.2011
CRĂCIUN NICOLIŢA
MENŢIUNE
134
Matematică
CAPRIŞ
RUTH
Concursul Naţional de Matematică
“Micul Arhimede” – Craiova
10.11.2011
IORDĂNESCU
ELENA
III
135
Matematică
ŞERBAN
ALEXANDRU
Concursul Interjudeţean
“Sanda Nicoliţa”
11.11.2011
CRĂCIUN NICOLIŢA
I
136
Matematică
STAN
COSMIN
Concursul Interjudeţean
“Sanda Nicoliţa”
11.11.2011
CRĂCIUN NICOLIŢA
MENŢIUNE
137
Matematică
POENARU
OANA
Concursul Interjudeţean
“Sanda Nicoliţa”
11.11.2011
CRĂCIUN NICOLIŢA
MENŢIUNE
138
Matematică
CAPRIŞ
RUTH
Concursul Interjudeţean
“Sanda Nicoliţa”
11.11.2011
IORDĂNESCU
ELENA
II
139
Matematică
STAN
ŞTEFAN
Concursul Interjudeţean
“Sanda Nicoliţa”
11.11.2011
POPELCA
MARIA
I
140
Matematică
DOBRE
MARIA NARCISA
Concursul Interjudeţean
“Sanda Nicoliţa”
11.11.2011
POPELCA
MARIA
MENŢIUNE
141
Matematică
LIŢĂ
ROBERT CRISTIAN
Concursul Interjudeţean
“Sanda Nicoliţa”
11.11.2011
POPELCA
MARIA
MENŢIUNE
142
Matematică
BOGHIAN
KATIA EMILIA
Concursul Naţional “Proeducaţia”
- Euclid -
15.11.2011
POPELCA
MARIA
I
143
Matematică
OLARU
RALUCA
Concursul Naţional “Proeducaţia”
- Euclid -
15.11.2011
POPELCA
MARIA
II
144
Matematică
STAN
ŞTEFAN
Concursul Naţional “Proeducaţia”
- Euclid -
15.11.2011
POPELCA
MARIA
III
145
Matematică
DIACONU
DANA ANDREEA
Concursul Naţional “Proeducaţia”
- Euclid –
15.11.2011
POPELCA
MARIA
MENŢIUNE
146
Matematică
VIŞINESCU
ELENA ANDREEA
Concursul Naţional “Proeducaţia”
- Euclid -
15.11.2011
POPELCA
MARIA
MENŢIUNE
147
Matematică
DOBRE
MARIA NARCISA
Concursul Naţional “Proeducaţia”
- Euclid -
15.11.2011
POPELCA
MARIA
MENŢIUNE
148
Matematică
BRÎNZOI
ROBERT
Concursul Naţional “Proeducaţia”
- Euclid -
15.11.2011
POPELCA
MARIA
MENŢIUNE
149
Matematică
TRUŞCĂ
MARIA CRISTINA
Concursul Naţional “Proeducaţia”
- Euclid -
15.11.2011
POPELCA
MARIA
MENŢIUNE
150
Matematică
CIAUŞESCU
DIANA
Concursul Naţional “Proeducaţia”
- Euclid –
 
15.11.2011
ŢURLEA
MARIA
MENŢIUNE
151
Matematică
ILIE
MĂDĂLIN
Concursul Naţional “Proeducaţia”
- Euclid –
15.11.2011
ŢURLEA
MARIA
MENŢIUNE
152
Matematică
LĂUTARU
VASILE
Concursul Naţional “Proeducaţia”
- Euclid -
15.11.2011
ŢURLEA
MARIA
MENŢIUNE
153
Matematică
STĂNCIOI
ALEXANDRU
Concursul Naţional “Proeducaţia”
- Euclid -
15.11.2011
ŢURLEA
MARIA
MENŢIUNE
154
Ştiinţe
CERNEA
TEODORA
Concursul Naţional
“Proeducaţia”
15.11.2011
BUBU
CRISTIANA
MENŢIUNE
SPECIALĂ
155
Limba română
CIUCĂ
ŞTEFAN
Concursul Naţional
“Proeducaţia”
15.11.2011
BUBU
CRISTIANA
MENŢIUNE
SPECIALĂ
156
Limba română
PĂUŞESCU
CĂTĂLIN
Concursul Naţional
“Proeducaţia”
15.11.2011
POPELCA
VIRGIL
MENŢIUNE
157
Ştiinţe
PĂUŞESCU
CĂTĂLIN
Concursul Naţional
“Proeducaţia”
15.11.2011
POPELCA
VIRGIL
MENŢIUNE
SPECIALĂ
158
Matematică
RĂDUŢ
ANDREI
Concursul Naţional
“Proeducaţia”
15.11.2011
POPELCA
VIRGIL
MENŢIUNE
SPECIALĂ
159
Matematică
NEFERU M.
Concursul
“Euroşcolarul”
16.11.2011
IORDĂNESCU
ELENA
II
160
Matematică
GHERGHE D.
Concursul
“Euroşcolarul”
16.11.2011
IORDĂNESCU
ELENA
II
161
Matematică
BOGHIAN K.
Concursul
“Euroşcolarul”
16.11.2011
IORDĂNESCU
ELENA
II
162
Matematică
POPESCU S.
Concursul
“Euroşcolarul”
16.11.2011
IORDĂNESCU
ELENA
II
163
Matematică
MIRON M.
Concursul
“Euroşcolarul”
16.11.2011
IORDĂNESCU
ELENA
III
164
Matematică
DRAGOMIR R.
Concursul
“Euroşcolarul”
16.11.2011
IORDĂNESCU
ELENA
III
165
Matematică
STĂNICĂ A.
Concursul
“Euroşcolarul”
16.11.2011
IORDĂNESCU
ELENA
MENŢIUNE
166
Matematică
BÎZOI R.
Concursul
“Euroşcolarul”
16.11.2011
IORDĂNESCU
ELENA
MENŢIUNE
167
Matematică
MATEI M.
Concursul
“Euroşcolarul”
 
16.11.2011
IORDĂNESCU
ELENA
MENŢIUNE
168
Matematică
MATEI E.
Concursul
“Euroşcolarul”
16.11.2011
IORDĂNESCU
ELENA
MENŢIUNE
169
Matematică
CHELĂRESCU
ALEXANDRA
Concursul Naţional
“Smart”
17.11.2011
BUBU
CRISTIANA
I
170
Matematică
LĂZĂRESCU
VLAD
Concursul Naţional
“Smart”
17.11.2011
BUBU
CRISTIANA
I
171
Matematică
TOMULESCU
ANDREEA
Concursul Naţional
“Smart”
17.11.2011
BUBU
CRISTIANA
I
172
Matematică
TUŢĂ
DENISA
Concursul Naţional
“Smart”
17.11.2011
BUBU
CRISTIANA
I
173
Matematică
NICOLAESCU
RAOUL
Concursul Naţional
“Smart”
17.11.2011
BUBU
CRISTIANA
II
174
Matematică
RIZEL
GEORGE
Concursul Naţional
“Smart”
17.11.2011
BUBU
CRISTIANA
II
175
Matematică
DRĂGHICESCU
JULIA
Concursul Naţional
“Smart”
17.11.2011
BUBU
CRISTIANA
III
176
Matematică
MUTU
ALESSIA
Concursul Naţional
“Smart”
17.11.2011
BUBU
CRISTIANA
III
177
Matematică
PÎRCĂLĂBESCU
BIANCA
Concursul Naţional
“Smart”
17.11.2011
BUBU
CRISTIANA
III
178
Matematică
CHIRIŢĂ
DAVID
Concursul Naţional
“Smart”
17.11.2011
BUBU
CRISTIANA
III
179
Matematică
PĂUŞESCU
CĂTĂLIN
Concursul Naţional
“Smart”
17.11.2011
POPELCA
VIRGIL
I
180
Matematică
BĂLAN
ALEXANDRU
Concursul Naţional
“Smart”
17.11.2011
TUDORAN
ANA-MARIA
I
181
Matematică
DIMA
ANA-MARIA
Concursul Naţional
“Smart”
17.11.2011
TUDORAN
ANA-MARIA
I
182
Matematică
NICOLESCU
ANA-MARIA
Concursul Naţional
“Smart”
17.11.2011
TUDORAN
ANA-MARIA
I
183
Matematică
POPESCU
ALEXANDRU
Concursul Naţional
“Smart”
17.11.2011
TUDORAN
ANA-MARIA
I
184
Matematică
ŞERB
FABIAN
Concursul Naţional
“Smart”
 
17.11.2011
TUDORAN
ANA-MARIA
I
185
Matematică
IBRAC
MARIAN
Concursul Naţional
“Smart”
17.11.2011
TUDORAN
ANA-MARIA
II
186
Matematică
POPA
GEANINA
Concursul Naţional
“Smart”
17.11.2011
TUDORAN
ANA-MARIA
II
187
Matematică
STAN
FABIANA
Concursul Naţional
“Smart”
17.11.2011
TUDORAN
ANA-MARIA
II
188
Matematică
TOADER
GEROGIANA
Concursul Naţional
“Smart”
17.11.2011
TUDORAN
ANA-MARIA
II
189
Matematică
DELIU
ANDREEA
Concursul Naţional
“Smart”
17.11.2011
TUDORAN
ANA-MARIA
III
190
Matematică
LAZĂR
VALENTIN
Concursul Naţional
“Smart”
17.11.2011
TUDORAN
ANA-MARIA
III
191
Matematică
BUGA
IULIAN
Concursul Naţional
“Eurojunior”
17.11.2011
ROBU
MIHAELA
MEDALIA DE AUR
192
Matematică
MARGA
ANTONIA
Concursul Naţional
“Eurojunior”
17.11.2011
ROBU
MIHAELA
MENŢIUNE
193
Matematică
VOCHIŢU
BIANCA
Concursul Naţional
“Eurojunior”
17.11.2011
POPELCA
VIRGIL
MENŢIUNE
SPECIALĂ
194
Matematică
PĂUŞESCU
CĂTĂLIN
Concursul Naţional
“Eurojunior”
17.11.2011
POPELCA
VIRGIL
MENŢIUNE
SPECIALĂ
195
Matematică
DUMITRU
OANA
Concursul Naţional
“Eurojunior”
17.11.2011
POPELCA
VIRGIL
MENŢIUNE
SPECIALĂ
196
Matematică
ŞERBAN
ALEXANDRU
Concursul Naţional de Matematică
“Arhimede”
19.11.2011
CRĂCIUN NICOLIŢA
I
197
Matematică
NICOLAE
ADINA
Concursul Naţional de Matematică
“Arhimede”
19.11.2011
CRĂCIUN NICOLIŢA
III
198
Matematică
POPA
ANAMARIA
Concursul Naţional de Matematică
“Arhimede”
19.11.2011
CRĂCIUN NICOLIŢA
III
199
Matematică
POENARU
OANA
Concursul Naţional de Matematică
“Arhimede”
19.11.2011
CRĂCIUN NICOLIŢA
III
200
Matematică
ARICIU
ŞTEFANIA
Concursul Naţional de Matematică
“Arhimede”
19.11.2011
CRĂCIUN NICOLIŢA
III
201
Matematică
GYAPJAS
ANDRADA
Concursul Naţional de Matematică
“Arhimede”
 
19.11.2011
CRĂCIUN NICOLIŢA
MENŢIUNE
202
Matematică
FĂLCUŢĂ
MANUEL
Concursul Naţional de Matematică
“Arhimede”
19.11.2011
CRĂCIUN NICOLIŢA
MENŢIUNE
203
Matematică
STAN
COSMIN
Concursul Naţional de Matematică
“Arhimede”
19.11.2011
CRĂCIUN NICOLIŢA
MENŢIUNE
204
Matematică
CÎRSTEA
BIANCA
Concursul Naţional de Matematică
“Arhimede”
19.11.2011
CRĂCIUN NICOLIŢA
MENŢIUNE
205
Matematică
HERĂSCU
ANDREI
Concursul Naţional de Matematică
“Arhimede”
19.11.2011
CRĂCIUN NICOLIŢA
MENŢIUNE
206
Matematică
MIHAI
IUSTIN
Concursul Naţional de Matematică
“Arhimede”
19.11.2011
CRĂCIUN NICOLIŢA
MENŢIUNE
207
Matematică
IONESCU
ŞTEFAN
Concursul Naţional de Matematică
“Arhimede”
19.11.2011
CRĂCIUN NICOLIŢA
MENŢIUNE
208
Matematică
GUŢĂ
VLAD
Concursul Naţional de Matematică
“Arhimede”
19.11.2011
TEODORESCU
IOANA
I
209
Matematică
PUIU
IULIANA
Concursul Naţional de Matematică
“Arhimede”
19.11.2011
TEODORESCU
IOANA
III
210
Matematică
PĂTRU
DENIS
Concursul Naţional de Matematică
“Arhimede”
19.11.2011
TEODORESCU
IOANA
MENŢIUNE
211
Matematică
CÎRTOG
DARIUS
Concursul Naţional de Matematică
“Arhimede”
 
19.11.2011
TEODORESCU
IOANA
MENŢIUNE
212
Matematică
PETREANU
CRISTINA
Concursul Naţional de Matematică
“Arhimede”
19.11.2011
TEODORESCU
IOANA
MENŢIUNE
213
Matematică
STAN
RAREŞ
Concursul Naţional de Matematică
“Arhimede”
19.11.2011
TEODORESCU
IOANA
MENŢIUNE
214
Matematică
PĂUŞESCU
CĂTĂLIN
Concursul Naţional de Matematică
“Arhimede”
19.11.2011
POPELCA
VIRGIL
MENŢIUNE
215
Matematică
STAN
ŞTEFAN
Concursul Naţional de Matematică
“Arhimede”
19.11.2011
POPELCA
MARIA
I
216
Matematică
LIŢĂ
ROBERT CRISTIAN
Concursul Naţional de Matematică
“Arhimede”
19.11.2011
POPELCA
MARIA
III
217
Matematică
BOGHIAN
KATIA EMILIA
Concursul Naţional de Matematică
“Arhimede”
19.11.2011
POPELCA
MARIA
MENŢIUNE
218
Matematică
PETREANU
MIHAELA
Concursul Naţional de Matematică
“Arhimede”
19.11.2011
BĂDĂRÎCĂ
LAVINIA
MENŢIUNE
219
Matematică
CAPRIŞ
RUTH
Concursul Naţional de Matematică
“Arhimede”
19.11.2011
IORDĂNESCU
ELENA
I
220
Matematică
RĂBUGA F.
 
Concursul Naţional de Matematică
“Arhimede”
19.11.2011
IORDĂNESCU
ELENA
II
221
Matematică
POPESCU S.
Concursul Naţional de Matematică
“Arhimede”
19.11.2011
IORDĂNESCU
ELENA
MENŢIUNE
222
Matematică
GHERGHE D.
Concursul Naţional de Matematică
“Arhimede”
19.11.2011
IORDĂNESCU
ELENA
MENŢIUNE
223
Matematică
AMZA E.
Concursul Naţional de Matematică
“Arhimede”
19.11.2011
IORDĂNESCU
ELENA
MENŢIUNE
224
Matematică
NEFERU M.
Concursul Naţional de Matematică
“Arhimede”
19.11.2011
IORDĂNESCU
ELENA
MENŢIUNE
225
Matematică
CROITORESCU
MĂDĂLIN
Concursul Naţional de Matematică
“Arhimede”
19.11.2011
BÎLTAC
NICOLIŢA
MENŢIUNE
226
Engleză
STAN
ŞTEFAN
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie”
19.11.2011
MOLDOVAN CRISTINA
III
227
Engleză
BRÎNZOI
ROBERT
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie”
19.11.2011
MOLDOVAN CRISTINA
III
228
Engleză
DIACONU ANDREEA
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie”
19.11.2011
MOLDOVAN CRISTINA
MENŢIUNE
229
Engleză
OLARU
RALUCA
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie”
19.11.2011
MOLDOVAN CRISTINA
MENŢIUNE
230
Engleză
BOGHIAN
KATIA EMILIA
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie”
19.11.2011
MOLDOVAN CRISTINA
MENŢIUNE
231
Engleză
GHIŢĂ
ANCA
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie”
19.11.2011
GENOIU
DOINA
65 p.
232
Engleză
IONESCU
MIHAI
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie”
19.11.2011
GENOIU
DOINA
96,5 p.
233
Engleză
DESPA
ANDREEA
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie”
19.11.2011
GENOIU
DOINA
73 p.
234
Engleză
DONCEA ALEXANDRU
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie”
19.11.2011
GENOIU
DOINA
82,5 p.
235
Engleză
ŞTEFĂNESCU
GEORGIANA
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie”
 
19.11.2011
GENOIU
DOINA
86 p.
236
Engleză
TRUŞCĂ MĂDĂLIN
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie”
19.11.2011
GENOIU
DOINA
67,5 p.
237
Engleză
CAPRIŞ
RUTH
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie”
19.11.2011
GENOIU
DOINA
100 p.
238
Engleză
VOLINTIRU CĂTĂLIN
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie”
19.11.2011
CÎRSTEA
ROXANA
96 p.
239
Limba şi literatura română
HOGEA
CRISTINA
Concursul interjudeţean
“Pandurii lui Tudor” –ediţia a X-a
19.11.2011
SPIRIDON
ELENA
I
240
Limba şi literatura română
LAZĂR
IRINA
Concursul interjudeţean
“Pandurii lui Tudor” –ediţia a X-a
19.11.2011
SPIRIDON
ELENA
II
241
Limba şi literatura română
COSTACHE
ROBERT
Concursul interjudeţean
“Pandurii lui Tudor” –ediţia a X-a
19.11.2011
SPIRIDON
ELENA
MENŢIUNE
242
Limba şi literatura română
GAŞPĂR
LARISA
Concursul interjudeţean
“Pandurii lui Tudor” –ediţia a X-a
19.11.2011
SPIRIDON
ELENA
MENŢIUNE
243
Limba şi literatura română
IONIŢĂ
DENIS
Concursul interjudeţean
“Pandurii lui Tudor” –ediţia a X-a
19.11.2011
SPIRIDON
ELENA
72 p.
244
Consiliere şi orientare
POPA
ELENA ALINA
Concursul judeţean
“Alege viaţa”
19.11.2011
GEICĂ ELENA
AMZA DANIELA
III
245
Consiliere şi orientare
ŞARPE
ADRIANA
Concursul judeţean
“Alege viaţa”
19.11.2011
GEICĂ ELENA
AMZA DANIELA
III
246
Consiliere şi orientare
NUŢU
BEATRICE
Concursul judeţean
“Alege viaţa”
19.11.2011
GEICĂ ELENA
AMZA DANIELA
III
247
Limba română
CHELĂRESCU
ALEXANDRA
Concursul Naţional
“Smart”
23.11.2011
BUBU
CRISTIANA
I
248
Limba română
DRĂGHICESCU
JULIA
Concursul Naţional
“Smart”
23.11.2011
BUBU
CRISTIANA
II
249
Limba română
MUTU
ALESSIA
Concursul Naţional
“Smart”
23.11.2011
BUBU
CRISTIANA
III
250
Limba română
NICOLAESCU
RAOUL
Concursul Naţional
“Smart”
23.11.2011
BUBU
CRISTIANA
III
251
Limba română
RIZEL
GEORGE
Concursul Naţional
“Smart”
23.11.2011
BUBU
CRISTIANA
III
252
Limba română
IONESCU
MARIAN
Concursul Naţional
“Smart”
 
23.11.2011
BUBU
CRISTIANA
III
253
Limba română
BĂLAN
ALEXANDRU
Concursul Naţional
“Smart”
23.11.2011
TUDORAN
ANA-MARIA
II
254
Limba română
NICOLESCU
ANA-MARIA
Concursul Naţional
“Smart”
23.11.2011
TUDORAN
ANA-MARIA
II
255
Limba română
ŞERB
FABIAN
Concursul Naţional
“Smart”
23.11.2011
TUDORAN
ANA-MARIA
II
256
Limba română
DELIU
ANDREEA
Concursul Naţional
“Smart”
23.11.2011
TUDORAN
ANA-MARIA
III
257
Handbal - fete
CLASELE V-VIII
Olimpiada Naţională a Sportului Şcolar – etapa pe municipiu
25.11.2011
TRASCĂU
MIOARA
II
258
Matematică
MĂRĂCINE ROBERT
Concursul Naţional
“Lumina Math”
26.11.2011
BĂDĂRÎCĂ
LAVINIA
MENŢIUNE
259
Matematică
DINCĂ
FLORIN
Concursul Naţional
“Lumina Math”
26.11.2011
BĂDĂRÎCĂ
LAVINIA
MENŢIUNE
260
Matematică
PIELE
VALENTIN
Concursul Naţional
“Lumina Math”
26.11.2011
BĂDĂRÎCĂ
LAVINIA
III
261
Matematică
BOGHIAN
KATIA EMILIA
Concursul Naţional
“Lumina Math”
26.11.2011
POPELCA
MARIA
III
262
Matematică
APOSTOL
BIANCA IOANA
Concursul Naţional
“Lumina Math”
26.11.2011
POPELCA
MARIA
III
263
Matematică
DRĂGHICESCU
ANDREI DANIEL
Concursul Naţional
“Lumina Math”
26.11.2011
POPELCA
MARIA
III
264
Matematică
LIŢĂ
ROBERT CRISTIAN
Concursul Naţional
“Lumina Math”
26.11.2011
POPELCA
MARIA
III
265
Matematică
STAN
ŞTEFAN
Concursul Naţional
“Lumina Math”
26.11.2011
POPELCA
MARIA
III
266
Matematică
DIACONU
DANA ANDREEA
Concursul Naţional
“Lumina Math”
26.11.2011
POPELCA
MARIA
MENŢIUNE
267
Matematică
DOBRE
MARIA NARCISA
Concursul Naţional
“Lumina Math”
26.11.2011
POPELCA
MARIA
MENŢIUNE
268
Matematică
DUMITRAŞCU
CRISTIANA
Concursul Naţional
“Lumina Math”
26.11.2011
POPELCA
MARIA
MENŢIUNE
269
Matematică
TRUŞCĂ
MARIA CRISTINA
Concursul Naţional
“Lumina Math”
 
26.11.2011
POPELCA
MARIA
MENŢIUNE
270
Matematică
CIUCĂ
ŞTEFAN
Concursul Naţional
“Lumina Math”
26.11.2011
DRĂGUŞIN
MIHAELA
MENŢIUNE
271
Matematică
VOLINTIRU
CĂTĂLIN
Concursul Naţional
“Lumina Math”
26.11.2011
TĂNĂSESCU
NICOLAE
III
272
Matematică
CONSTANTIN
ALEXANDRU
Concursul Naţional
“Lumina Math”
26.11.2011
TĂNĂSESCU
NICOLAE
MENŢIUNE
273
Matematică
PÎRVULESCU
CRISTIAN
Concursul Naţional
“Lumina Math”
26.11.2011
TĂNĂSESCU
NICOLAE
MENŢIUNE
274
Fizică
CÎRSTINA
ALEXANDRU
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie”
26.11.2011
DIACONU
TALICA
II
275
Fizică
HOGEA
CRISTINA
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie”
26.11.2011
DANCIU
DANIELA
I
276
Fizică
LAZĂR
IRINA
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie”
26.11.2011
DANCIU
DANIELA
II
277
Fizică
COCHIRLEA
ANIŢA
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie”
26.11.2011
DANCIU
DANIELA
III
278
Fizică
VĂTĂŞESCU
MĂDĂLINA
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie”
26.11.2011
DANCIU
DANIELA
MENŢIUNE
279
Fizică
SMĂRĂNDOIU
CRISTINA
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie”
26.11.2011
DANCIU
DANIELA
II
280
Fizică
IONESCU
ANDA
Concursul Naţional
“Evaluare în Educaţie”
26.11.2011
DANCIU
DANIELA
MENŢIUNE
281
Limba şi literatura română
FRON
ALEXANDRA
Concurs judeţean, interdisciplinar
“Logos” - Horezu
26.11.2011
SPIRIDON
ELENA
I
282
Limba şi literatura română
PETREANU
MIHAELA
Concurs judeţean, interdisciplinar
“Logos” - Horezu
26.11.2011
SPIRIDON
ELENA
MENŢIUNE
283
Limba şi literatura română
BÎRSAN
LUCIAN
Concurs judeţean, interdisciplinar
“Logos” - Horezu
26.11.2011
SPIRIDON
ELENA
MENŢIUNE
284
Limba română
BOGHIAN
KATIA EMILIA
Concursul Naţional
“Piticot”
07.12.2011
POPELCA
MARIA
I
285
Limba română
DIACONU
DANA ANDREEA
Concursul Naţional
“Piticot”
07.12.2011
POPELCA
MARIA
I
286
Limba română
DUMITRAŞCU
CRISTIANA
Concursul Naţional
“Piticot”
 
07.12.2011
POPELCA
MARIA
I
287
Limba română
HAINAGIU
DIANA ANDREEA
Concursul Naţional
“Piticot”
07.12.2011
POPELCA
MARIA
I
288
Limba română
SPĂLNĂCEAN
ŞTEFANIA
Concursul Naţional
“Piticot”
07.12.2011
POPELCA
MARIA
I
289
Limba română
DOBRE
MARIA NARCISA
Concursul Naţional
“Piticot”
07.12.2011
POPELCA
MARIA
II
290
Limba română
DREJOI
MARIA
Concursul Naţional
“Piticot”
07.12.2011
POPELCA
MARIA
II
291
Limba română
OLARU
MARIA RALUCA
Concursul Naţional
“Piticot”
07.12.2011
POPELCA
MARIA
II
292
Limba română
NICOLAICIUC
TEODORA
Concursul Naţional
“Piticot”
07.12.2011
POPELCA
MARIA
II
293
Limba română
POPESCU
MIHNEA
Concursul Naţional
“Piticot”
07.12.2011
POPELCA
MARIA
II
294
Limba română
BARBU
OVIDIU ŞTEFAN
Concursul Naţional
“Piticot”
07.12.2011
POPELCA
MARIA
III
295
Limba română
CIUCĂ
ADRIANA
Concursul Naţional
“Piticot”
07.12.2011
POPELCA
MARIA
III
296
Limba română
FLORESCU
GHEORGHE
Concursul Naţional
“Piticot”
07.12.2011
POPELCA
MARIA
III
297
Limba română
DUMITRU
OANA
Concursul Naţional
“Piticot”
07.12.2011
POPELCA
VIRGIL
II
298
Limba română
VOCHIŢU
BIANCA
Concursul Naţional
“Piticot”
07.12.2011
POPELCA
VIRGIL
II
299
Limba română
PĂUŞESCU
CĂTĂLIN
Concursul Naţional
“Piticot”
07.12.2011
POPELCA
VIRGIL
II
300
Limba română
GEANOVU
MEDEEA
Concursul Naţional
“Piticot”
07.12.2011
POPELCA
VIRGIL
II
301
Limba română
RĂDUŢ
ANDREI
Concursul Naţional
“Piticot”
07.12.2011
POPELCA
VIRGIL
MENŢIUNE
302
Limba română
ANDREI
CRISTINA
Concursul Naţional
“Piticot”
07.12.2011
POPELCA
VIRGIL
MENŢIUNE
303
Limba română
DOBRICEANU
ALISSIA
Concursul Naţional
“Piticot”
 
07.12.2011
POPELCA
VIRGIL
MENŢIUNE
304
Limba română
GORAN ANDREASS
Concursul Naţional
“Piticot”
07.12.2011
POPELCA
VIRGIL
MENŢIUNE
305
Limba română
NEFERU M.
Concursul Naţional
“Piticot”
07.12.2011
IORDĂNESCU
ELENA
I
306
Limba română
BOGHIAN K.
Concursul Naţional
“Piticot”
07.12.2011
IORDĂNESCU
ELENA
II
307
Limba română
RĂBUGA F.
Concursul Naţional
“Piticot”
07.12.2011
IORDĂNESCU
ELENA
II
308
Limba română
STĂNICĂ A.
Concursul Naţional
“Piticot”
07.12.2011
IORDĂNESCU
ELENA
II
309
Limba română
GHERGHE D.
Concursul Naţional
“Piticot”
07.12.2011
IORDĂNESCU
ELENA
III
310
Limba română
MIRON M.
Concursul Naţional
“Piticot”
07.12.2011
IORDĂNESCU
ELENA
III
311
Limba română
BÎZOI R.
Concursul Naţional
“Piticot”
07.12.2011
IORDĂNESCU
ELENA
III
312
Limba română
CIOBARU R.
Concursul Naţional
“Piticot”
07.12.2011
IORDĂNESCU
ELENA
III
313
Limba română
MATEI M.
Concursul Naţional
“Piticot”
07.12.2011
IORDĂNESCU
ELENA
III
314
Limba română
DUŢU A.
Concursul Naţional
“Piticot”
07.12.2011
IORDĂNESCU
ELENA
III
315
Limba română
MATEI C.
Concursul Naţional
“Piticot”
07.12.2011
IORDĂNESCU
ELENA
III
316
Limba română
ŞTEFĂNESCU A.
Concursul Naţional
“Piticot”
07.12.2011
IORDĂNESCU
ELENA
MENŢIUNE
317
Limba română
DRAGOMIR R.
Concursul Naţional
“Piticot”
07.12.2011
IORDĂNESCU
ELENA
MENŢIUNE
318
Limba română
ILINA E.
Concursul Naţional
“Piticot”
07.12.2011
IORDĂNESCU
ELENA
MENŢIUNE
319
Limba română
TOMESCU B
Concursul Naţional
“Piticot”
07.12.2011
IORDĂNESCU
ELENA
MENŢIUNE
320
Limba română
CHIRIŢĂ A.
Concursul Naţional
“Piticot”
 
07.12.2011
IORDĂNESCU
ELENA
MENŢIUNE
321
Matematică
BOGHIAN
KATIA EMILIA
Concursul Naţional
“Piticot”
09.12.2011
POPELCA
MARIA
I
322
Matematică
DIACONU
DANA ANDREEA
Concursul Naţional
“Piticot”
09.12.2011
POPELCA
MARIA
I
323
Matematică
DUMITRAŞCU
CRISTIANA
Concursul Naţional
“Piticot”
09.12.2011
POPELCA
MARIA
II
324
Matematică
FLORESCU GHEORGHE
Concursul Naţional
“Piticot”
09.12.2011
POPELCA
MARIA
II
325
Matematică
DOBRE
MARIA NARCISA
Concursul Naţional
“Piticot”